kandydatów

Etat Junior Net Developer

Firma: RULAND Engineering & Consulting Sp. z o. o. miejsce pracy: Tychy

Firma międzynarodowa, działająca od ponad 25 lat na globalnym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Działalność polskiej Spółki obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń dla branży napojowej, sokowej i browarniczej.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Junior Net Developer
Miejsce pracy: Tychy
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Udział w cyklu tworzenia oprogramowania - projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności.
  • Testowanie aplikacji.
  • Wdrażanie oprogramowania w miejscu docelowym.
  • Rozwój i utrzymanie oprogramowania.
  • Współpraca z zespołem projektowym.
  • Tworzenie dokumentacji.
  • Kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po zakończeniu projektu.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku technicznym (również studenci II stopnia).
  • Dobra znajomość środowiska Visual Studio, języka C# oraz .NET.
  • Dobra znajomość systemów z rodziny Windows.
  • Podstawowa znajomość relacyjnych baz danych ( w szczególności MS SQL).
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć poznawania nowych technologii i ciągłego rozwijania swoich umiejętności.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość technologii WPF, tworzenie aplikacji opartych o wzorzec MVVM a także znajomość UML oraz wzorców projektowych.
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Swoboda w zakresie stosowanej metodyki projektu.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu z ruchomym czasem pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez program szkoleń technicznych i produktowych.
  • Praca w przyjaznym zespole.
  • System premiowy.
Benefity:
  • Nauka języków obcych.
  • Spotkania integracyjne.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Wyprawka dla dziecka.
  • Program rekomendacji pracowników.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Junior Net Developer, prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego.Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.