kandydatów

Etat Inżynier projektu - branża spożywcza

Firma: RULAND Engineering & Consulting Sp. z o. o. miejsce pracy: Tychy

Firma międzynarodowa, działająca od ponad 25 lat na globalnym rynku nowoczesnych rozwiązań technologicznych dedykowanych dla przemysłu spożywczego. Działalność polskiej Spółki obejmuje projektowanie, produkcję, dostawę, montaż i uruchomienie urządzeń dla branży napojowej, sokowej i browarniczej.

Poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier projektu - branża spożywcza
Miejsce pracy: Tychy
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • Kompleksowy nadzór nad realizowanymi projektami,
  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń dla przemysłu spożywczego,
  • Opracowanie dokumentów projektowych (schematu technologicznego, listy podzespołów harmonogramu prac itp.),
  • Rozdzielanie zadań i nadzorowanie postępu prac pozostałych działów, związanych z prowadzonym projektem,
  • Nadzór nad kosztami projektu,
  • Nadzór nad montażem i uruchomieniem u klienta,
  • Stały kontakt z klientem w czasie trwania projektu oraz wsparcie techniczne po jego zakończeniu.
  • Udział w kosztorysowaniu oraz opracowywaniu technologicznym nowych ofert.
Wymagania:
  • 2 letnie doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów w branży spożywczej,
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub rosyjskiego,
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem,
  • Znajomość środowiska MS Office oraz podstawowa znajomość programu AutoCAD,
  • Wiedza techniczna z dziedziny maszynoznawstwa oraz procesów technologicznych przemysłu napojowego, browarniczego, mleczarskiego,
  • Doświadczenie w pracy z systemem ERP,
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych,
  • Zaangażowanie w pracę, wysoka kultura osobista, samodzielność w działaniu,
  • Wysoki poziom umiejętności technicznych, komunikacyjnych i zdolności analitycznych,
  • Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Możliwość zarządzania projektami technicznymi realizowanymi na całym świece,
  • Swobodę w zakresie stosowanej metodyki projektu,
  • Szkolenia techniczne i produktowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pełny etat z ruchomym czasem pracy,
  • Przyjazną atmosferę.
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego na stanowisko Inżynier projektu - branża spożywcza, prowadzonego przez Ruland Engineering & Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w Tychach, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.”
Dane osobowe będą przetwarzane przez Spółkę w celach związanych z procesem rekrutacji oraz wypełnieniem obowiązków prawnych ciążących na Administratorze. Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą udostępniane innym odbiorcom, ani nie będą przekazywane do państwa trzeciego.Podane prze Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia procesu rekrutacji. Po tym okresie zostaną usunięte.