kandydatów

Etat Developer .NET

Firma: TeamQuest miejsce pracy: Katowice

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Nasz klient to globalna firma, która koncentruje się na opracowywaniu własnych rozwiązań dla dużych przedsiębiorstw lub uruchamianiu swoich inicjatyw na skalę globalną. Pracują z najnowocześniejszymi technologiami, aby zapewnić 50-ciu najlepszym firmom na świecie skalowalne, niezawodne rozwiązania dla przedsiębiorstw.Aktualnie poszukują osoby na stanowisko:
Developer .NET
MIASTO Katowice
Nr ref.: 47760#21070031
Zakres obowiązków:
  • Ścisła współpraca z Software i Solution Architectami w międzynarodowym środowisku wielojęzycznym, poprzez uczestnictwo i pomoc w definiowaniu strategii rozwoju
  • Pomoc w definiowaniu architektury oprogramowania dla nowych aplikacji lub nowych funkcji dla istniejących aplikacji
  • Praca obejmuje szeroki zakres od większości aplikacji internetowych lub zorientowanych na backend, aż po implementację algorytmów informatycznych i rozwój złożonych interfejsów
  • Nieustanne poprawianie jakości aplikacji, naprawianie błędów tam, gdzie to konieczne
  • Rozszerzanie zestawu bibliotek w razie potrzeby, aby zwiększyć wydajność i efektywność innych inżynierów
Wymagania:
  • Minimum 4 lata doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra umiejętność programowania w .NET 4 (C #)
  • Bardzo dobra znajomość ASP.NET; ASP.NET MVC; ASP.NET WebAPI; .NET Core
  • Bardzo dobra znajomość Entity Framework (ADO.NET)
  • Znajomość JavaScript / CSS
  • Bardzo dobra znajomość MySQL i relacyjnych baz danych
  • Umiejętność programowania bazy danych MS SQL
  • Znajomość Windows Server; administracja Windows od wersji 2016
  • Biegła znajomość języka angielskiego (minimum B2/C1)
  • Staranność i dobra organizacja pracy własnej
  • Pomysłowość, energia, inicjatywa, dbałość o szczegóły

Dodatkowe atuty:

  • Azure
  • NoSQL databases
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Pakiet benefitów
  • Chill room; przekąski i włoska kawa
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Ciekawy stos technologiczny oraz najnowsze narzędzia
  • Własne produkty dla dużych przedsiębiorstw lub globalnie uruchamiamy nasze inicjatywy
  • Międzynarodowy zasięg
  • Nowe biuro w centrum Wrocławia
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118