kandydatów

Etat Starszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Firma: Euro-Eko-Pol Leszek Kamiński Sp. z o. o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5316404, z dnia 2021-08-04

EURO-EKO-POL LESZEK KAMIŃSKI Sp. z o.o.

Firma Euro-Eko-Pol zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie ochrony środowiska.  Aktualnie świadczy usługi dla ponad 190 Klientów i przygotowuje rocznie ok. 300 opracowań środowiskowych. W tym roku obchodzi 25 lat działalności.

Do naszego biura zlokalizowanego w Katowicach poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • sporządzanie dokumentacji środowiskowych: operatów wodnoprawnych, studium ochrony powietrza, raportów oddziaływania na środowisko, kart informacyjnych planowanych przedsięwzięć, pozwoleń zintegrowanych
  • sporządzanie wniosków o wydanie pozwoleń na wprowadzanie gazów i pyłów do powietrza, wniosków o zezwolenia regulujące gospodarkę odpadami,
  • prowadzenie ewidencji związanej z ochroną środowiska ( m.in. KOBIZE, BDO)
  • bieżący kontakt z Klientami firmy w zakresie obsługi
  • współpraca z właściwymi urzędami i instytucjami,
  • obsługa programów operat FB, HPZ 2001

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze ochrony środowiska
  • umiejętność sporządzania dokumentacji środowiskowych
  • minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość Prawa Ochrony Środowiska, Prawa wodnego, Ustawy o odpadach
  • umiejętność pracy w zespole i dobrej organizacji pracy
  • umiejętność obsługi komputera i pakietu MS Office
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • rozwój i szkolenia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • bezpłatne lekcje języka angielskiego,
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczne godziny pracy
  • wsparcie zespołu
  • dobrą atmosferę
  • bezpłatne parkowanie

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-08-2021
Wyświetleń: 217