kandydatów

Etat Inżynier Projektu

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Bytom

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy kompleksowych rozwiązań z zakresu filtrowentylacji i odpylania, poszukujemy osoby na stanowisko Inżyniera Projektu.

Inżynier Projektu
Miejsce pracy: Bytom

Warunki pracy i zatrudnienia:

Miejsce pracy: Bytom.

Rodzaj Umowy: Umowa o pracę.

Charakter pracy: Praca stacjonarna ze sporadycznymi wyjazdami (szczegóły w zakresie obowiązków).

Praca w weekendy: Brak.

Samochód służbowy: Nieprzypisany do stanowiska. Przyznawany w przypadku konieczności wyjazdów do Klientów.

Zakres obowiązków:
  • Wykonywanie kosztorysów projektowanych instalacji oraz rysunków elementów instalacyjnych, na potrzeby wykonania wyceny.
  • Wizyty na budowie/w zakładach produkcyjnych w celu wykonania inwentaryzacji, pomiarów na potrzeby projektu instalacji.
  • Udział w spotkaniach z klientami w celu pozyskania informacji potrzebnych do przygotowania rozwiązania technicznego.
  • Tworzenie zapytań, pozyskiwanie i analiza ofert od podwykonawców/dostawców,
  • Współpraca z pozostałymi Działami Spółki w związku z przygotowywanymi rozwiązaniami technicznymi.
  • Doradztwo i szkolenie techniczne dla klientów w obszarze zastosowanych rozwiązań.
  • Raportowanie do Kierownika Działu Wsparcia Sprzedaży.
Oczekujemy:
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Autocad, mile widziana znajomość Inventor-a.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, optymalnie: inżynieria środowiska, wentylacja, klimatyzacja.
  • Znajomość języka angielskiego – poziom umożliwiający komunikację (wykorzystywany do szkoleń oraz czytania kart produktów).
  • Mile widziana znajomość działania systemów filtracji powietrza.
  • Mile widziana Znajomość wymagań ATEX.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Gotowość do wyjazdów i pracy w terenie.
  • Umiejętność planowania i egzekwowania pracy.
  • Umiejętność samokształcenia i nastawienie na rozwój.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Nastawienie na długofalowy rozwój, szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne.
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport).
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych w różnorodnych segmentach przemysłowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.