Etat Specjalista / specjalistka ds. realizacji zamówień i obsługi Klienta

Firma: ETERMO-INWEST miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5302370, z dnia 2021-08-06

Firma inżynierska świadcząca usługi w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych, działająca w branżach Oil&Gas, energetyka, chemia, metalurgia, ciepłownictwo i inne.

Projekty | Produkcja | Dostawa | Montaż | Uruchomienia | Serwis

Specjalista / specjalistka ds. realizacji zamówień i obsługi Klienta

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Jeżeli chciałbyś być częścią naszego zespołu;
  • masz dosyć pracy na zmianę/nocki;
  • zależy Ci na pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku;
  • a może masz już dość korporacji i chciałbyś pracować w rodzinnej firmie, gdzie najważniejszy jest człowiek, a nie słupek w excel’u?

Aplikuj do nas! Spotkajmy się, porozmawiajmy. Może mamy wspólne cele?

  • ścisła współpraca z magazynem i działem sprzedaży
  • koordynowanie zamówień (przyjmowanie, potwierdzanie, realizacja)
  • zamawianie towarów u dostawców
  • archiwizacja dokumentów wewnętrznych
  • korespondencja z Klientami i dostawcami
  • przygotowywanie przesyłek
  • przygotowywanie faktur
  • księgowanie zapytań ofertowych firmy
  • kompletowanie dokumentacji ofertowej
  • utrzymywanie relacji z dostawcami i kontrahentami

Wymagania

  • dyspozycyjność i sumienność;
  • umiejętność radzenia sobie z zagadnieniami technicznymi;
  • język angielski w stopniu umożliwiającym sprawną komunikację z kontrahentem;
  • rozumienie podstaw księgowości i rachunkowości;
  • znajomość systemu sprzedażowego Subiekt GT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • masz wpływ na rozwój firmy
  • duża samodzielność na zajmowanym stanowisku
  • praca stacjonarna od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
  • świetny zespół i dobry klimat w pracy
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy