kandydatów

Etat Geodeta

Firma: GEO-OSNOWA Sp. z o. o miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5324378, z dnia 2021-08-06

GEO-OSNOWA Sp. z o. o

GEO-OSNOWA Sp. z o. o tworzy młody i prężny zespół posiadający nowatorskie spojrzenie na kwestie zarządzania w geodezji co pozwala nam konkurować z większością firm geodezyjnych w Polsce.

Geodeta

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

GEO-OSNOWA Sp. z o. o młoda, ale dynamicznie rozwijająca się firma poszukuje geodety - w przyszłości kierownika działu.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy
  • chęć do pracy i rozwoju w zawodzie, odpowiedzialność, inicjatywa
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • odpowiedzialności w realizacji powierzonych zadań
  • dyspozycyjność
  • mile widziana znajomość programów geodezyjnych
  • poszukujemy osób z doświadczeniem lub chętnych do nauki
  • znajomość języka angielskiego (poziom podstawowy)
  • umiejętności pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • obecność licencji zawodowej jest mile widziana

Oferujemy

  • długoterminową współpracę
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w szerokim zakresie prac geodezyjnych
  • umowę o pracę na pełen etat
  • pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznej atmosferze z młodym zespołem
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę przy dużych i ciekawych projektach w Polsce i za granicą
  • atrakcyjne wynagrodzenie