kandydatów

Etat Specjalist ds. technicznych - dział valve automation

Firma: ETERMO-INWEST miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5337518, z dnia 2021-08-06

Firma inżynierska świadcząca usługi w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych, działająca w branżach Oil&Gas, energetyka, chemia, metalurgia, ciepłownictwo i inne.

Projekty | Produkcja | Dostawa | Montaż | Uruchomienia | Serwis

Specjalist ds. technicznych - dział valve automation

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • Jeżeli chciałbyś być częścią naszego zespołu;
  • masz dosyć pracy na zmianę/nocki;
  • zależy Ci na pracy stacjonarnej od poniedziałku do piątku;
  • a może masz już dość korporacji i chciałbyś pracować w rodzinnej firmie, gdzie najważniejszy jest człowiek, a nie słupek w excel’u?

    Aplikuj do nas! Spotkajmy się, porozmawiajmy. Może mamy wspólne cele?

Główne obowiązki na tym stanowisku:

  • przygotowanie rysunków technicznych ofertowych
  • udział w prefabrykacji układów technologicznych
  • opracowanie oraz wykonanie dokumentacji technologicznej
  • uczestnictwo w projektach realizacyjnych
  • wsparcie działu w bieżących zadaniach

Wymagania

  • absolwent studiów technicznych (preferowane kierunki: mechanika, budowa maszyn, mechatronika)
  • bardzo dobra znajomość zasad rysunku technicznego
  • bardzo dobra znajomość i umiejętność pracy w programie CAD (Autocad, Inventor)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność tworzenia oraz czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność analitycznego myślenia, dokładność i precyzja
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • prawo jazdy kategorii B
  • umiejętność planowania czasu
  • skuteczność w działaniu
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, język ukraiński będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + system premiowy
  • dostęp do specjalistycznego oprogramowania
  • uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • możliwość nabycia nowych umiejętności i podniesienie kwalifikacji zawodowych
  • świetny zespół i dobry klimat w pracy