kandydatów

Etat Manager zespołu sprzedażowego

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Miejsce pracy: Katowice

Dla naszego Klienta szukamy kandydatów z doświadczeniem w koordynowaniu pracy zespołu handlowego.

Manager zespołu sprzedażowego
Nasze wymagania:
  • doświadczenie w kierowaniu i mentoringu przynajmniej 10 osobowego zespołu (najlepiej w branży energetycznej, ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej lub finansowej)
  • doświadczenie w rekrutowaniu zespołu i rozbudowywaniu struktury sprzedażowej
  • doświadczenie w sprzedaży w terenie poparte licznymi sukcesami
  • doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klientów, a także znajomość kanałów ich pozyskiwania
  • zdolności przywódcze i umiejętności managerskiej

Twoje zadania:

  • budowanie i poszerzanie zespołu sprzedażowego
  • zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych
  • realizacja polityki sprzedażowej Firmy
  • aktywna sprzedaż produktów
  • wyszukiwanie nowych kanałów sprzedaży i usprawnianie już istniejących
Oferujemy:
  • podstawowe wynagrodzenie: 5000- 5500 zł brutto
  • stabilną formę zatrudnienia
  • elastyczny czas pracy
  • wszystkie narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • szkolenia z mentorami zarządzania
  • dużą elastyczność w działaniu
  • ścisłą współpracę z dyrektorem sprzedaży i wsparcie zarządu