kandydatów

Etat Elektromonter

Firma: PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 5398799, z dnia 2021-08-17

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Elektromonter

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Elektryczne prace montażowe oraz remontowe maszyn i urządzeń elektrycznych w jednostkach taboru kolejowego, posługując się narzędziami elektromonterskimi, ślusarskimi i specjalnymi oraz przenośną elektryczną aparaturą kontrolno-pomiarową w celu diagnozowania stanu technicznego instalacji i urządzeń elektrycznych.
  • Wykonywanie bieżących i okresowych przeglądów technicznych oraz remontów instalacji oraz maszyn i urządzeń elektrycznych, stanowiących wyposażenie jednostek taboru. Diagnozowanie stanu technicznego oraz wykonywanie prac montażowo- demontażowych maszyn elektrycznych w celu przeprowadzenia napraw.

Wymagania

  • Wykształcenie: minimum zawodowe o profilu elektrycznym, elektromonter maszyn i urządzeń
  • Posługiwanie się aparaturą pomiarową
  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektryka
  • Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziane: Doświadczenie przy pracy na jednostkach taboru kolejowego, uprawnienia SEP, uprawnienia do diagnostyki urządzeń bezpieczeństwa ruchu kolejowego.

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie po okresie próbnym
  • Pracę na pełen etat
  • Pakiet socjalny
  • Szkolenia / zdobywanie uprawnień
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Pozostałe oferty pracy w firmie PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-08-2021
Wyświetleń: 154