kandydatów

Etat Specjalista ds. BHP

Firma: Conart Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5423387, z dnia 2021-08-20

Conart Sp. z o.o. jest firmą szkoleniowo-doradczą istniejącą na rynku od 1998 roku. Jednym z naszych filarów działalności jest usługa doradcza z zakresu ochrony pracy oraz z zakresu ochrony środowiska.

Specjalista ds. BHP

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • kontrola i doradztwo w zakresie BHP,
  • wypełnianie obowiązków wynikających z rozporządzenia o służbie BHP, w firmach z którymi współpracujemy,
  • prowadzenie dokumentacji bhp zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • prowadzenie i organizacja szkoleń z zakresu BHP,
  • opracowywanie i wprowadzanie programów podnoszących świadomość pracowników w zakresie BHP,
  • przygotowywanie ofert i ich prezentacja dla nowych klientów firmy,
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej (programy, dzienniki, zaświadczenia) szkoleń realizowanych przez firmę.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (studia z zakresu BHP) lub studia podyplomowe z zakresu BHP,
  • posiadanie uprawnień do pełnienia funkcji Inspektora bhp,
  • doświadczenie w/w zakresie,
  • dobra znajomość przepisów prawnych w zakresie BHP oraz prawa pracy,
  • dokładność, skrupulatność,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie A2,
  • samochód,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień inspektora ppoż.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w renomowanej firmie,
  • możliwość pogłębienia doświadczenia w różnych aspektach BHP.