kandydatów

Etat Konserwator Urządzeń Dźwigowych - Elektryk

Firma: Partner Serwis Sp. z o.o. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Partner Serwis świadczy usługi w zakresie szeroko rozumianego serwisu przemysłowego. Od 2002 roku wspieramy naszych Klientów w obszarze remontów, modernizacji, konserwacji oraz utrzymania ruchu maszyn i urządzeń. Realizujemy projekty dla znanych marek wpływając na prężny rozwój naszej firmy.

Do naszego zespołu w Dąbrowie Górniczej poszukujemy osoby na stanowisko:

Konserwator Urządzeń Dźwigowych - Elektryk
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Zakres obowiązków:
  • wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń dźwignicowych zgodnie z przepisami UDT
  • diagnoza urządzeń w przypadku uszkodzeń, awarii
  • serwis urządzeń zgodnie z dokumentacją i wymogami technologicznymi
  • wykonywanie prób i pomiarów elektrycznych.
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość schematów elektrycznych (czytanie) oraz umiejętność samodzielnej pracy na ich podstawie (podłączenia, montaż układów)
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji UTB
  • aktualne uprawnienia SEP
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości
  • czynne prawo jazdy kat. B.
Proponujemy:
  • stałą pracę oraz stabilne zatrudnienie bez pośredników
  • Pakiet benefitów MUltisport
  • przejrzyste zasady wynagradzania (podstawa + premia)
  • Możliwość zdobywania nowych uprawnień, a także dostęp do wiedzy eksperckiej
  • PARTNERską atmosferę pracy.

Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Partner Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Stoczniowa 2. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a Kandydat ma prawdo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Partner Serwis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul.Stoczniowa 2 (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 94/46/WE – Dz. Urz. UE L119 (RODO)”). Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także cofnięcia zgody na ich przetwarzania w każdym czasie."