kandydatów

Etat Laborant

Firma: EP Energo Mineral Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5447411, z dnia 2021-08-24

Firma usługowo-handlowa z międzynarodowym kapitałem, prowadząca działalność zarówno w Polsce jak i za granicą w zakresie utylizacji i zagospodarowaniu ubocznych produktów spalania powstających w energetyce zatrudni osobę do pracy w Laboratorium Kontroli Jakości na stanowisku:

Laborant

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych chemicznych i fizycznych wg norm i procedur.
  • Kompleksowa obsługa sprzętu laboratoryjnego.
  • Przygotowywanie próbek do badań.
  • Prowadzenie dokumentacji z badań.
  • Kontrolowanie wyników z bieżącej produkcji.
  • Wdrażanie własnych pomysłów/ projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą w Laboratorium mile widziane.
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością.
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office.
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Sumienność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Pensję zasadniczą plus premię oraz przysługujące dodatki i świadczenia.
  • Pakiet usług medycznych.
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie.
  • Możliwość rozwoju kariery i poszerzania doświadczenia zawodowego.