kandydatów

Etat Spedytor Międzynarodowy FTL z językiem angielskim

Firma: XPO Transport Solutions Poland sp. z o.o. miejsce pracy: Sosnowiec

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO Logistics. Zatrudniamy 44 000 Pracowników, w 744 lokalizacjach, w 18 krajach. Z 15500 pojazdami i 40000 naczepami, jesteśmy dumnymi posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale pracuje z nami 10000 pojazdów podwykonawców, a ponad milion obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej, co czyni XPO Logistics drugą największą firmą spedycyjną na świecie.
Rozwijamy się i nieustannie poszukujemy utalentowanych osób, które chcą i potrafią dostarczać najwyższej jakości usługi dla Klientów XPO.

Spedytor Międzynarodowy FTL z językiem angielskim
Miejsce pracy: Sosnowiec
Główne zadania:
  • Projektowanie i wdrażanie rozwiązań w zakresie usług transportowych dla Klientów XPO
  • Realizacja usług transportowych dla Klientów XPO
  • Ustalanie warunków współpracy z Klientami i / lub Przewoźnikami
  • Rozwój współpracy z Klientami i / lub Przewoźnikami
  • Aktywna praca na giełdach transportowych - pozyskiwanie zleceń  lub podwykonawców
  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji dla realizowanych usług transportowych
Oczekiwane kompetencje:
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Umiejętność podejmowania kalkulowanego ryzyka
  • Przedsiębiorczość!
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze spedycji międzynarodowej FTL
  • Znajomość rynku usług transportu całopojazdowego w Polsce
  • Praktyczna znajomość obsługi giełd transportowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi MsOffice
Oferujemy:
  • Bardzo konkurencyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Finansowanie i dofinansowanie edukacji
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę rekreacyjno-sportową
  • Dodatki świąteczne, dofinansowania do wakacji, imprezy integracyjne

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-08-2021
Wyświetleń: 181