kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Rockwell Automation Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Magazynier
Katowice

Obowiązki:
  • Rozładunek dostaw, kompletacja zleceń i załadunek wysyłek
  • Zapewnienie prawidłowego przepływu materiałów i zgodności stanów magazynowych
  • Obsługa Informatycznych systemów zarządzania magazynem
  • Obsługa wózków jezdniowych
  • Kontrola stanu technicznego obsługiwanwgo sprzętu
  • Przestrzeganie przepisów i zasad BHP
Wymagania:
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane
  • Wymagane posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego II WJO
To oferujemy:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta Lunchpass Sodexo
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia roczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny ZFŚS
  • Premia miesięczna i kwartalna
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju osobistego
  • Bonus dla nowozatrudnionych