Etat Tokarz (tokarki konwencjonalne i sterowane numerycznie)

Firma: Zaklad Mechaniczny BUMAR-MIKULCZYCE S.A. miejsce pracy: Zabrze

Ogłoszenie numer: 5498396, z dnia 2021-09-01

Zakład Mechaniczny „BUMAR-MIKULCZYCE" S.A. specjalizuje się w produkcji przekładni mechanicznych dla odbiorców wojskowych i cywilnych. Nasze wyroby poza sektorem wojskowym używane są w przemyśle motoryzacyjnym, obrabiarkowym, rolniczym na rynku krajowym i zagranicą.

Tokarz (tokarki konwencjonalne i sterowane numerycznie)

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Opis stanowiska

  • Obsługa i programowanie maszyn,
  • Dbałość o terminową realizację zadań produkcyjnych,
  • Obsługa urządzeń pomiarowo-kontrolnych,
  • Dbałość o powierzone stanowisko oraz wyposażenie,
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego w ramach posiadanych kwalifikacji i kompetencji.

Wymagania

Od Kandydata oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • Wykształcenia minimum zawodowego,
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Uprawnienia na wózki widłowe i do obsługi suwnic i żurawi stacjonarnych z poziomu „0”,
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • Nienagannego przebiegu dotychczasowej pracy,
  • Odpowiedzialności,
  • Dyspozycyjności,
  • Komunikatywności.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Opiekę medyczną,
  • Świadczenia z ZFŚS.