kandydatów

Etat Pracownik produkcyjno-magazynowy

Firma: EKOMAX Sp. z o.o. miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5514401, z dnia 2021-09-02

Firma Ekomax Sp. z o.o., zajmująca się produkcją środków smarowych, płynów niskokrzepnących i rozpuszczalników, poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcyjno-magazynowy

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska

  • rozładunek i załadunek towarów na magazynie
  • obsługa wózka widłowego
  • terminowa realizacja kompletacji oraz przygotowywanie wysyłek
  • dbanie o ład i porządek na magazynie

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • mile widziane doświadczenie zawodowe
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie grupowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 02-09-2021
Wyświetleń: 146