kandydatów

Etat Specjalista ds. Zaopatrzenia

Firma: WIPER sp. z o. o. miejsce pracy: Mikołów

Ogłoszenie numer: 5523704, z dnia 2021-09-03

WIPER Sp. z o.o. jest wiodącym producentem odpływów prysznicowych ze stali nierdzewnej. Poszukuje pracowników nastawionych na długofalową współpracę.

Specjalista ds. Zaopatrzenia

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

Opis stanowiska

  • Wysłanie zapytań ofertowych oraz zamówień zakupu do dostawców
  • Analiza rynku i cen dostarczonych surowców
  • Odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupów
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych i prowadzenia negocjacji z dostawcami
  • Wyszukiwanie nowych dostawców i prowadzenie bazy dostawców
  • Przygotowywanie raportów i nadzór nad dokumentacją
  • Aktywna współpraca z pozostałymi działami: magazynem, handlowym, logistycznym

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dokładność, uczciwość, zaangażowanie oraz sumienność
  • Poczucie odpowiedzialności i motywacja do pracy
  • Punktualność

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Praca w biurze na jedną zmianę
  • Po okresie próbnym możliwość uzyskania premii
  • Pracę w profesjonalnym, zgranym zespole
  • Dobrą atmosferę w pracy