Etat Pracownik obróbki drewna / Operator Maszyn do Obróbki Drewna

Firma: P.H.P. "SIGRO II" SP. Z O.O. miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Ogłoszenie numer: 5515463, z dnia 2021-09-03

PHP SIGRO II SP. z o.o. to nowoczesna firma branży drzewnej , która wyspecjalizowała się w produkcji wysokiej jakości produktów z drewna klejonego. Firma istnieje nieprzerwanie od 1991 roku. Obecnie w powstałym w 2010 roku w Dąbrowie Górniczej nowoczesnym rodzinnym zakładzie zatrudniającym 80 osób z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i w oparciu o nowoczesny ciągle modernizowany park maszynowy , powstają produkty, które znajdują uznanie wśród najlepszych producentów stolarki otworowej w całej Europie i na świecie.

Aby sprostać wciąż rosnącym oczekiwaniom zatrudniamy najlepszych fachowców w swojej branży!

W związku z prowadzoną inwestycją polegającą na uruchomieniu nowoczesnej linii produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów do współpracy na stanowisko:

Pracownik obróbki drewna / Operator Maszyn do Obróbki Drewna

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

  • Obsługa linii produkcyjnej – wkładanie na taśmę podawczą elementów drewnianych
  • Odbiór elementów drewnianych z taśm odbiorczych i sortownicy , sortowanie i układanie na palety
  • Bieżąca kontrola jakości półproduktów i wyrobów gotowych
  • Wsparcie procesów produkcyjnych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • motywacja do pracy w zakładzie produkcyjnym
  • szczególnie mile widziani kandydaci z wykształceniem i doświadczeniem w branży drzewnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki wynagradzania oraz specjalny system premiowania indywidualnego
  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z ciekawej branży
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w systemie 2 zmianowym (poniedziałek – piątek)