kandydatów

Etat Fizjoterapeuta

Firma: FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI miejsce pracy: Tychy

Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Tychy

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo w związku z rozwojem swojej działalności zatrudni

Fizjoterapeutę do Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci.

Szukamy osób z doświadczeniem w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi, pełnych empatii i zaangażowania. Osób, które będą chciały razem z nami rozwijać „Świetlikowo”.

Opis stanowiska
  • wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci

  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej
Wymagania:

  • dyplom magistra fizjoterapii

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy

  • doświadczenie w zakresie fizjoterapii, szczególnie w pracy z dziećmi

  • sumienność, samodzielność i dobra organizacja pracy

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • ciepłą atmosferę w pracy

  • stabilne zatrudnienie - forma zatrudnienia adekwatna do wymagań kandydata (praca stała
lub dodatkowa)

  • możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnym ośrodku, w przyjemnym zespole