kandydatów

Etat Pracownik produkcji (m/k)

Firma: Trenkwalder miejsce pracy: Gliwice

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik produkcji (m/k)
Miejsce pracy: Gliwice
Nr ref.: PP/GLI/0920
Obowiązki:
  • miejsce pracy: Leonarda da Vinci, Gliwice,
  • proste prace produkcyjne w dziale lakierni, wtrysku bądź montażu.
Wymagania:
  • pełnoletność,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty,
  • chęć związania się z pracodawcą na stałe,
  • dojazd we własnym zakresie busami: 93, 186, 259, 280, 692, 699, 924.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od pierwszego dnia,
  • wynagrodzenie podstawowe w wysokości 3060 zł brutto,
  • premię w wysokości 400 zł brutto,
  • dodatek nocny w wysokości ok. 200 zł brutto,
  • system poleceń pracowniczych - płacimy 2 tys. za polecenie pracownika,
  • pakiet szkoleń wdrożeniowych,
  • odzież roboczą,
  • darmowy pakiet sportowy OK System,
  • dofinansowanie do pakietu medycznego,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • wczasy pod gruszą,
  • paczki oraz premie świąteczne,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, również w niektóre soboty,
  • pracę w firmie o ugruntowanej na rynku pozycji,
  • szybkie zatrudnienie bezpośrednio przez firmę naszego klienta.