kandydatów

Etat Doradca techniczny z językiem niderlandzkim

Firma: DROMA S.C. miejsce pracy: Zabrze

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od ponad 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność, dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

Doradca techniczny z językiem niderlandzkim
Miejsce pracy: Zabrze
Najważniejsze obowiązki:
  • Codzienny telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientami;
  • Tłumaczenie zleceń;
  • Bieżąca obsługa procesów sprzedażowych, procesów reklamacyjnych
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego w mowie i piśmie oraz znajomość zwrotów grzecznościowych związanych z obsługą klienta;
  • Mile widziana znajomość języka technicznego;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem;
  • Mile widziane wykształcenie techniczne;
  • Zorientowanie na klienta i umiejętność nawiązywania relacji.
Oferujemy:
  • Stabilne i stałe zatrudnienie w oparciu umowy o pracę;
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16;
  • Pakiet benefitów tj. karta Multisport, Ubezpieczenie grupowe, płatny system poleceń;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Darmowy parking;
  • Praca w międzynarodowym środowisku.
Proszę o dopisanie następującej klauzuli: "„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.