kandydatów

Etat Pomocnik Operatora Urządzeń Obróbki Cieplnej

Firma: Asistnet Sp. z o.o. miejsce pracy: Zabrze

Miejsce pracy: Zabrze
Pomocnik Operatora Urządzeń Obróbki Cieplnej
Twoje zadania:
  • bieżące wsparcie Operatora urządzeń do obróbki cieplnej,
  • ustawianie wyrobu gotowego na palecie,
  • przygotowanie oraz pakowanie wsadu pieca,
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy,
  • praca pod nadzorem brygadzisty.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie o profilu technicznym,
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub suwnicy,
  • doświadczenie na stanowisku produkcyjnym, operatora lub pokrewnym,
  • dobre umiejętności organizatorskie,
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu podstawowym,
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym.
Co oferujemy?
  • stabilną pracę w przyjaznej atmosferze,
  • w początkowym okresie pracy: system pracy dwuzmianowy,domyślnie pracę na trzy zmiany w systemie 4-brygadowym,
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • wsparcie przełożonych w rozwoju umiejętności i kwalifikacji zawodowych.