kandydatów

Etat Operator wózka widłowego - logistyk wewnętrzny

Firma: Nosag Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Tychy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group, z kapitałem angielskim, działająca w branży motoryzacyjnej, poszukuje inteligentnych, zmotywowanych i sumiennych osób do pracy w Tychach na stanowisku:

Operator wózka widłowego - logistyk wewnętrzny
Miejsce pracy: Tychy
Opis Stanowiska:
  • Zaopatrywanie produkcji w materiały do produkcji, surowce  i opakowania,
  • Zbieranie gotowych wyrobów z produkcji i ich transport na magazyn,
  • Załadunek i rozładunek towarów przy użyciu wózka widłowego,
  • Ewidencjonowanie wyrobów gotowych wywożonych z produkcji na magazyn,
  • Dbanie o porządek i przestrzeganie standardów 5S oraz zasad BHP w ramach miejsca pracy.
Profil Kandydata/tki:
  • Uprawnienia na wózki jezdniowe (egzamin UDT) – warunek konieczny,
  • Wykształcenie minimum zawodowe,
  • Gotowości do podjęcia pracy w systemie 2 – zmianowym (w dniach od poniedziałku – do piątku),
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.
Co oferujemy:
  • Stabilne i ciekawe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia miesięczna oraz premia kwartalna,
  • Pakiet benefitów ( ubezp. grupowe, karta Multisport, refund. leczenia specjalistycznego ),
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego,
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
  • Komfortowe warunki pracy.
Prosimy o zamieszczenie na składanych dokumentach klauzuli :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez William Hughes Group w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez William Hughes Group".
Klauzula informacyjna (RODO):
Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)  firma Nosag Polska Sp. z o.o.  informuje:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Nosag Polska Sp. z o.o. z siedzibą 43-100 Tychy, ul. Dojazdowa 9 C, e-mail nosag@wmhughespl.com , tel.: (032) 218 01 70, faks : (032) 218 01 71.
2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: nosag@wmhughespl.com lub pisemnie na adres wymieniony w punkcie 1.
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na potrzeby aktualnej rekrutacji - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, art. 9 ust.2 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE. 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE) oraz na podstawie ustawy z dnia 26 czerwca 1974 roku Kodeks pracy.Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
4. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane ( przechowywane ) w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacji.”
6. Posiada Pani/Pan prawo żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego na działania urzędu w zakresie ochrony danych osobowych.
8. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa. Ich niepodanie może skutkować odmową  rozpatrzenia kandydatury w procedurze rekrutacyjnej, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.