Ta oferta pracy została opublikowana ponad 40 dni temu i może być nieaktualna.
0

kandydatów

Etat Elektromechanik

Firma: Budrem Stanisław Bala miejsce pracy: Gliwice

Ogłoszenie numer: 5585871, z dnia 2021-09-13

Budrem Stanisław Bala

Elektromechanik

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

 

Opis stanowiska

Zatrudnię elektromechanika, praca od zaraz.

Wymagania

  • Wymagane uprawnienia SEP do 1kV,
  • Wykształcenie: technik elektronik, mechatronik, elektryk automatyk itp,
  • Staż pracy mile widziany.

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto:  5000 - 5300 PLN
  • Miejsce pracy: Gliwice Strefa Ekonomiczna
  • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godz od 6.00 do 14.00.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.


Pozostałe oferty pracy w firmie Budrem Stanisław Bala
Etat Elektromechanik w firmie: Budrem Stanisław Bala miejsce pracy: Gliwice 28-07-2021
Etat Elektromechanik w firmie: Budrem Stanisław Bala miejsce pracy: Gliwice 14-06-2021
Etat Mechanik w firmie: Budrem Stanisław Bala miejsce pracy: Gliwice 24-05-2021

« Powrót do strony kategorii
Czy ta oferta pracy jest nieaktualna? Powiadom nas!   
Poleć ofertę pracy
Data dodania: 13-09-2021
Wyświetleń: 138