kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Indyk-Śląsk Sp. z o.o. miejsce pracy: Wieszowa

Ogłoszenie numer: 5588460, z dnia 2021-09-13

Firma INDYK-ŚLĄSK działa na polskim rynku od 1997 roku. Jej korzenie sięgają Gospodarstwa Rolnego, które zajmowało się hodowlą indyka rzeźnego, a z czasem rozpoczęło indywidualny ubój i hurtową sprzedaż elementów indyczych. Dynamiczny rozwój Gospodarstwa Rolnego doprowadził do wyodrębnienia się firmy INDYK-ŚLĄSK,
jako samodzielnej ubojni, która w chwili obecnej dzięki swej determinacji prężnie działa na rynku ciągle rozwijając się
i bogacąc o nowe doświadczenia. Firma posiada fermy, gdzie hodowane są indyki i rzeźne dla własnych potrzeb. Rozpoczynając swą działalność firma INDYK-ŚLĄSK liczyła się z istniejącą konkurencją oraz koniecznością ciągłych inwestycji mających na celu w jak najwyższym stopniu zaspokojenie potrzeb swych odbiorców. Sukcesem ogromnych nakładów inwestycyjnych dla naszego przedsiębiorstwa było otrzymanie decyzji z dnia 1 lipca 2004 roku Państwowego Lekarza Weterynarii w Tarnowskich Górach dotyczącej pozwolenia na handel na rynki państw członkowskich Unii Europejskiej.

Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Wieszowa

Opis stanowiska

  • przygotowanie towaru na magazynie do wysyłki,
  • konfekcjonowanie mięsa - pakowanie (folia, worek, karton),
  • etykietowanie etykietą,
  • obsługa maszyn vacum,
  • ręczny transport pojemników

Wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • dokładność i sumienność,
  • obowiązkowość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • kultura osobista,
  • przestrzeganie zasad BHP,
  • dobry stan zdrowia,
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy,
  • książeczka sanepidu.

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • stabilne i dobre warunki pracy i płacy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • ubezpieczenie na życie finansowane przez pracodawcę