kandydatów

Etat Specjalista ds. zamówień publicznych

Firma: Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. miejsce pracy: Katowice

Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. z siedzibą w Katowicach, którego podstawową dziedziną działalności jest ujmowanie, uzdatnianie i sprzedaż hurtowa wody pitnej, poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. zamówień publicznych
Miejsce pracy: Katowice
 Główny zakres obowiązków:
  • kompleksowe przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówienia zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych oraz z wewnętrznymi aktami prawnymi spółki, w tym sporządzanie wszelkich dokumentów wymaganych procedurą oraz ocena formalno-prawna złożonych ofert,
  • przygotowywanie i przekazywanie ogłoszeń do Urzędu Publikacji Unii Europejskiej i/lub Biuletynu Zamówień Publicznych, obsługa Platformy Zakupowej,
  • udział w pracach Komisji przetargowych, w tym zapewnienie pełnej obsługi organizacyjnej i dokumentacyjnej komisji,
  • prowadzenie rejestrów z zakresu zamówień udzielanych przez Spółkę, w tym rejestru postępowań i rejestru umów,
  • zabezpieczenie dokumentacji prowadzonych postępowań o udzielenie zamówień publicznych i jej archiwizowanie po zakończonym postępowaniu,
  • przygotowanie umów do zawarcia.
Wymagania:

Niezbędne:

Wykształcenie

  • Wyższe
Doświadczenie zawodowe
  • co najmniej 3 - letnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego krajowych i unijnych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych

Kompetencje

Znajomość:

  • ustawy Prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy
  • obsługa MS Office

Umiejętności

Umiejętność:

  • analitycznego myślenia
  • wyznaczania priorytetów
  • efektywnej organizacji pracy własnej
  • pracy pod presją czasu i stresu
  • redagowania pism
  • pogłębiania wiedzy i samokształcenia
  • samodzielnego podejmowania decyzji
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wnikliwość, dokładność

Pożądane:

  • Wyższe o kierunku: prawo, administracja, ekonomia, inżynieria środowiska
  • Studia podyplomowe: zamówienia publiczne

  • co najmniej 5 - letnie doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia publicznego krajowych i unijnych w oparciu o ustawę Prawo zamówień publicznych

Kompetencje

  • Znajomość: ustawy Prawo budowlane.

  • doboru właściwego trybu postępowania
  • monitorowania planu udzielania zamówień
  • reprezentowania Zamawiającego w procedurze odwoławczej i kontrolnej
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • interesującą i odpowiedzialną pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
Benefity:
  • Dodatkowe świadczenia pieniężne (premie świąteczne, bonusy finansowe)
  • Ubezpieczenie na życie
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (kolonie ,wczasy , inne)
  • Paczki dla dzieci  Dzień dziecka i Mikołajki
  • Szkolenia dla pracowników
  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

Przekazując zgłoszenie rekrutacyjne do Górnośląskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów Spółki Akcyjnej, z siedzibą w Katowicach, ul. Wojewódzka 19, 40–026 Katowice, udostępnia Pani/Pan swoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przekazanie danych osobowych przekraczających zakres wymagany przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółkę Akcyjną (czyli danych innych niż wskazane w art. 22(1) Kodeksu pracy) oznacza WYRAŻENIE ZGODY na przetwarzanie tych dodatkowych danych osobowych na potrzeby danej rekrutacji

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów Spółka Akcyjna, z siedziba w Katowicach, ul. Wojewódzka 19, 40–026 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000247533 (dalej: „Spółka” lub „Pracodawca”).
  2. Kontakt do Inspektora Ochrony Danych w Spółce, adres e-mail: iodo@gpw.katowice.pl, telefon: 032 6038741.
  3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie obowiązujących przepisów Kodeksu pracy lub innych aktów prawnych, z których wynika konieczność wypełnienia przez Spółkę obowiązku ciążącego na Spółce, jak również na podstawie zgody wyrażonej w zakresie dobrowolnie podanych przez Panią/Pana danych w związku z uczestnictwem w rekrutacji.
  4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są na podstawie:
    • art. 6 ust. 1 lit. a RODO – zgoda osoby której dane dotyczą.
    • art. 6 ust. 1 lit. b RODO – niezbędność do wykonania umowy lub podjęcia działań na Pani/Pana żądanie przed zawarciem umowy;
    • art. 6 ust. 1 lit. c RODO – konieczność wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Spółce;
  5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
    • podmioty świadczące usługi na rzecz Pracodawcy dotyczące: wykonania badań lekarskich.
  6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane:
    1. w przypadku przekazania danych osobowych w celu wykorzystania w konkretnym procesie rekrutacyjnym - przez czas niezbędny na przeprowadzenie rekrutacji, a po jej zakończeniu, przez okres przedawnienia roszczeń, jednak nie dłużej niż przez 3 lata;
    2. w przypadku wyrażenia zgody na przyszłe rekrutacje - do czasu wycofania zgody, lecz nie dłużej niż przez okres 1 roku, a po tym okresie przez okres przedawnienia roszczeń nie dłuższy niż 3 lata.
  7. Przysługuje Pani/Panu prawo do żądania dostępu do danych osobowych Pani/Pana dotyczących oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.
  8. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
  9. Przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.
  10. W zakresie w jakim przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody, jest Pani/Pan uprawniony do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym momencie. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
  11. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie jest możliwe wzięcie udziału w rekrutacji.
  12. Spółka nie będzie przeprowadzać zautomatyzowanego podejmowania decyzji, w tym profilowania na podstawie podanych danych osobowych.