Etat Elektronik mechatronik - interaktywne stanowiska edukacyjne

Firma: Adventure Multimedialne Muzea miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5589762, z dnia 2021-09-13

Specjalizujemy się w projektowaniu i wykonywaniu nowoczesnych ekspozycji w muzeach i centrach nauki. Na nasze 15 letnie doświadczenie składa się wiele znanych obiektów, jak min. Muzeum Śląskie, Muzeum Browaru Żywiec, Centrum Edukacji Przyrodniczej TPN, Muzeum Ognia, Multimedialna trasa w Kopalni Soli w Bochni, Muzeum Ratusz Oświęcim. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.ad-venture.pl

Elektronik mechatronik - interaktywne stanowiska edukacyjne

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

Praca będzie obejmować projektowanie i wykonywanie elementów elektronicznych i mechatronicznych interaktywnych stanowisk edukacyjnych w muzeach i centrach nauki, w całości lub części następującego zakresu:

  • projektowanie układów elektronicznych (np. platforma arduino)
  • programowanie mikrokontrolerów w języku C
  • projektowanie układów mechanicznych
  • nadzór nad podwykonawstwem komponentów mechanicznych oraz obudów stanowisk
  • projektowanie instalacji multimedialnych i stanowisk interaktywnych
  • konstruowanie interaktywnych stanowisk edukacyjnych
  • prowadzenie prac instalacyjnych i serwisowych systemów multimediów i stanowisk interaktywnych

Wymagania

  • umiejętność samodzielnego projektowania układów elektronicznych - analogowych i cyfrowych
  • umiejętność programowania mikrokontrolerów w języku C
  • znajomość środowiska CAD
  • wykształcenie techniczne
  • zmysł techniczny pozwalający na opracowywanie optymalnych i kreatywnych rozwiązań
  • dyspozycyjność do wyjazdów wdrożeniowych
  • umiejętność planowania i realizacji zadań pod presją czasu oraz pracy w zespole

W ramach zgłoszenia rekrutacyjnego, zachęcamy do przesyłania przykładów zrealizowanych projektów własnych (także prac hobbystycznych) w formie opisu, dokumentacji zdjęciowej lub filmowej (link do galerii lub plików do pobrania).

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie opracowującej nowatorskie rozwiązania multimedialne i interaktywne, będącej jednym z liderów swojej branży
  • intensywny rozwój kompetencji
  • działania w kreatywnym zespole przy prestiżowych i fascynujących projektach
  • dobrą atmosferę w pracy
  • różne formy współpracy z kandydatami dostosowane do ich umiejętności, dostępności i preferencji - umowa o pracę, umowa o dzieło lub zlecenie; praca w pełnym lub częściowym wymiarze godzin (np. dla studentów ostatnich roczników)