kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów pośrednich / Buyer

Firma: KIRCHHOFF Polska Sp.z o.o. oddział Gliwice miejsce pracy: Gliwice

KIRCHHOFF Automotive jest partnerem w rozwoju dla branży motoryzacyjnej, produkującym metalowe i hybrydowe złożone zespoły szkieletów strukturalnych nadwozi i podwozi z uwzględnieniem nowoczesnych systemów zabezpieczeń przed skutkami kolizji. Zatrudniając przeszło 9 000 Pracowników działamy jako prężna organizacja na całym świecie.

Specjalista ds. zakupów pośrednich / Buyer
Miejsce pracy: Gliwice
Zadania:
  • Prowadzenie uzgodnień handlowych pomiędzy spółką,
    a firmami zewnętrznymi w obszarze materiałów/usług pośrednio-produkcyjnych (transport, usługi HR)
  • Aktywny rozwój bazy dostawców KIRCHHOFF Automotive
  • Identyfikowanie i realizacja projektów oszczędnościowych
  • Realizacja przetargów na poziomie krajowym
    jak i europejskim
  • Tworzenie i analizowanie umów pod kątem handlowym
    i prawnym
  • Nadzorowanie pracy platformy do zakupów pośrednio-produkcyjnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz
Twój Profil:
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe (business, ekonomia, techniczne)
  • Minimum trzy lata doświadczenia w obszarze Zakupów lub Logistyki (preferowana branża motoryzacyjna)
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z SAP lub innym systemem ERP (moduł zakupowy)
  • Mile widziane doświadczenie przy wdrażaniu i utrzymaniu platformy zakupowej (e-procurement)
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Zdolności negocjacyjne
  • Samodzielność w działaniu i umiejętność podejmowania decyzji