Etat Konsultant ds. międzynarodowych standardów rachunkowości

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Konsultant ds. międzynarodowych standardów rachunkowości
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2239
OBOWIĄZKI:

- Wykonywanie zleceń zgodnie ze standardami firmy. Komunikacja z klientem w kwestii wykonywanych zleceń. Uzupełnianie administracyjnych baz danych. Weryfikacja sprawozdań finansowych. Nadzór nad wykonywaniem zleceń przez innych pracowników. - Znajomość języków obcych jest wymagana do obsługi dokumentów finansowych w językach obcych oraz do kontakt z zagranicznymi klientami. - Godziny pracy: 8:00-16:00.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Doświadczenie zawodowe: wymagane min. dwa lata doświadczenia w obszarze BPO/SSC w obszarze wsparcia procesu audytowego i/lub podatków. Wymagane umiejętności: znajomość pakietu MS OFFICE w szczególności MS EXCEL, umiejętności analityczne, organizacyjne, pracy w zespole. Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu B2 w mowie i piśmie lub języka niemieckiego w stopniu B1 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach