kandydatów

Etat Asystent ds. Wsparcia Klienta Francuskojęzycznego

Firma: Capgemini Service miejsce pracy: Katowice

Asystent ds. Wsparcia Klienta Francuskojęzycznego

Proces rekrutacji na to stanowisko oraz szkolenia wprowadzające do pracy prowadzone są online.

Jakich kompetencji oczekujemy na start?

  • Biegła znajomość języka francuskiego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Nastawienie pro klienckie oraz umiejętność komunikacji
  • Doświadczenie w zakresie obsługi klienta (jest mile widziane ale nie jest wymagane)
  • Umiejętność pracy z zespołem, nastawienie na rozwiązywanie problemów oraz umiejętność efektywnego zarządzania zadaniami

Jakie obowiązki umożliwią Ci ciągły rozwój?

  • Obsługiwanie przychodzących połączeń telefonicznych oraz e-maili od klientów dotyczących zagadnień technicznych związanych z codziennym użytkowaniem komputera
  • Analizowanie i rozwiązywanie najczęstszych zapytań korzystając z przygotowanych przez nas rozwiązań
  • Dostarczanie wysokiej jakości standard obsługi klientów
  • Współpraca z zespołem specjalistów IT by poradzić sobie z bardziej skomplikowanymi zagadnieniami

Jaka może być Twoja ścieżka rozwoju?

Karierę w naszej firmie rozpoczniesz od programu wdrożeniowego. Tam nauczysz się podstaw. Gdy zdobędziesz już wystarczające doświadczenie, możesz awansować w swojej roli lub zmienić stanowisko wybierając spośród wielu obszarów. Niektóre z nich to:
  •     Incident Manager – jeśli potrafisz szybko podejmować decyzje
  •     Change Manager – jeśli jesteś dobrze zorganizowany i znasz ITIL'a
  •     Project Manager – jeśli chcesz zarządzać projektami i je rozwijać
  •     Service Integration and Management Consultant – jeśli lubisz współpracę z klientami i potrafisz dostosowywać projekty do ich potrzeb
  •     Junior IT Technician – jeśli chcesz zajmować się strukturą IT

Co dla Ciebie przygotowaliśmy?

Osobisty i zawodowy rozwój:
  • Programy rozwojowe, zewnętrzne kursy, dofinansowanie edukacji i certyfikacji, platforma NEXT z darmowym dostępem do Pluralsight, TED talków, materiałów Coursera czy wirtualnych szkoleń (np. MS Azue, AWS, Google, ServiceNow i inne)
  • Możliwość wyboru godzin pracy dzięki różnorodności projektów (standard, zmiany popołudniowe, część etatu). O możliwe opcje zapytaj swojego rekrutera.

Naszą legendarną atmosferę:
  • Nie obowiązuje nas sztywny dress code, mamy za to świetne kluby zainteresowań i dostęp do zmieniających świat inicjatyw takich jak Program Grantowy. Jesteśmy dużą firmą z wyjątkową atmosferą - nawiązujemy przyjaźnie, dzielimy ważne momenty i tak po prostu, zwyczajnie się lubimy ;).

I inne benefity:
  • Prywatną opiekę medyczną, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet usług stomatologicznych.
  • Prywatne ubezpieczenie na życie, z możliwością wykupienia na preferencyjnych warunkach rozszerzenia o pakiet onkologiczny.
  • Dodatkowe bonusy za polecanie znajomych do pracy.
  • Dostęp do audiobooków Inspiro i platformy MyBenefit (bilety do kina, karta Multisport i inne).
  • Biura w świetnych lokalizacjach, program leasingowy, carpooling i parkingi rowerowe.

Kim jesteśmy?

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa, technologii i transformacji cyfrowej. Zakres świadczonych przez nas usług jest szeroki. Jednym z naszych zespołów jest End User Services będący częścią jednostki biznesowej Cloud Infrastructure Services. W Polskich biurach pracuje nas już 2500, każdego dnia wspierając klientów na całym świecie w rozwiązywaniu różnych problemów technicznych.Chcesz dowiedzieć się więcej o pracy Agenta? Zobacz film: https://www.youtube.com/watch?v=t3y_Q2gEHiU
Masz dodatkowe pytania dotyczące pracy w Capgemini? Sprawdź nasz profil na Instagramie @capgemini.pl lub  odwiedź nasz profil na Facebooku (Capgemini Polska).