kandydatów

Etat Konsultant Contact Center - Praca biurowa

Firma: GENERAL PROPERTY SP. Z O.O. miejsce pracy: Katowice

General Property Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się zarządzaniem i techniczną
obsługą nieruchomości komercyjnych zlokalizowanych na terenie całej Polski. Posiadamy szerokie doświadczenie w obsłudze technicznej obiektów biurowych, handlowych i magazynowych.

Jeśli chcesz dołączyć do najlepszych weź udział

w rekrutacji do General Property Sp. z o.o. na stanowisko:

Konsultant Contact Center - Praca biurowa
Miejsce pracy: Katowice

Praca zmianowa zgodnie z wcześniej ustalonym grafikiem:

6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00-06.00

Zakres obowiązków:

  • bezpośrednia obsługa zgłoszeń, reklamacji Klientów za pośrednictwem narzędzi teleinformatycznych:
  • telefonu, poczty elektronicznej
  • rejestrowanie zgłoszeń i reklamacji w aplikacji informatycznej
  • dokonywanie z Klientem uzgodnień dot. zgłoszonej potrzeby, reklamacji i czynników wpływających na ich realizację
  • informowanie Klientów o nadanym terminie realizacji zgłoszenia lub reklamacji
  • wprowadzanie faktur do systemu

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • obsługa komputera Windows, MS Office
  • umiejętność nawiązywania relacji z Klientem
  • terminowe i rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków