kandydatów

Etat Ślusarz

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich
Ślusarz
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie
Numer: StPr/21/0769
OBOWIĄZKI:
Prace ślusarskie na terenie woj. Śląskiego. Umowa zlecenie na okres 1 miesiąca, następnie mozliwość przejścia na umowę o pracę. Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie pod adresem Al. Młodych 26-28 Siemianowice Śląskie w godzinach 7.00-7.30. Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe oraz doświadczenie zawodowe min. 1 rok.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Ślusarz* (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe oraz doświadczenie zawodowe min. 1 rok.

Miejsce pracy:

Siemianowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich