kandydatów

Etat Business Analyst

Firma: Rockwell Automation Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Rockwell Automation, wiodący na rynku światowym dostawca rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Business Analyst
Katowice
Zakres obowiązków:
  • Rozwiązywanie problemów analitycznych  w zakładzie produkcyjnym
  • Mierzenie i optymalizacja efektywności modeli biznesowych
  • Współpraca z developerami przygotowujących systemowe rozwiązania
  • Przygotowanie danych w sposób umożliwiający podejmowanie decyzji biznesowych
  • Opracowywanie dokumentacji dla tworzonych modeli
  • Wsparcie zespołu ciągłego doskonalenia w identyfikacji strat oraz implementacji rozwiązań poprawiających ogólną wydajność procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie danych wspierających procesy decyzyjne kierownictwa zakładu
Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Praktyczne umiejętności tworzenia zapytań do baz danych
  • Znajomość statystyki oraz testowania hipotez statystycznych
  • Rozumienie zastosowania modeli matematycznych i algorytmów używanych w Data Science -  (np regresja logistyczna, decision trees, random forest )
  • Znajomość SQL będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość platformy MS Power Platform
  • Znajomość VBA i zaawansowany MS Excel  (tabele przestawne, makro)
  • Doświadczenie z Power Bi or oraz innych narzędzi takich jak  (Tableau, Google Data Studio etc.)
  • Umiejętność organizacji , walidacji oraz manipulacji dużymi zbiorami danych w różnych środowiskach raportujących - (Azure, Hadoop).
  • Znajomość BABOK
  • Znajomość technologii baz danych
  • Rozumienie środowiska zakładu produkcyjnego będzie dużym atutem
To oferujemy:
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Lunchpass SODEXO
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia Roczna
  • Bonus dla Nowo zatrudnionych Pracowników Produkcyjnych- Sign on Bonus
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny: ZFŚS
  • Premia miesięczna i kwartalna
  • System Poleceń Pracowniczych- Connect a Friend
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju osobistego