kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: ELBUD Katowice Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

www.elbud.katowice.pl

Przedsiębiorstwo działające w obszarze budownictwa elektroenergetycznego zajmującego się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Katowice

NASZA SPECJALNOŚĆ: budownictwo elektroenergetyczne w tym budowa, modernizacje, remonty stacji i linii wysokich napięć oraz badania pomontażowe i rozruch obiektów

ZADANIA:
  • Praca w biurze w Katowicach,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami i podwykonawcami,
  • Budowanie relacji z obecnymi i przyszłymi dostawcami i podwykonawcami,
  • Optymalizacja kosztów zakupu materiałów i usług,
  • Organizowanie i koordynacja realizowanych obiektów inwestycyjnych,
  • Sporządzanie i wysyłanie zapytań ofertowych niezbędnych do zakupu materiałów i usług na realizowane projekty,
  • Bieżące dokonywanie zakupów materiałów i usług na potrzeby budów,
  • Współpraca z kierownikiem budowy,
  • Współpraca z Inwestorem, dostawcami oraz biurem projektowym
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne – mile widziane elektryczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami i klientami,
  • Umiejętność obsługi programów MS Office, zwłaszcza MS Word oraz Excel,
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy, komunikatywność,
  • Znajomość branży elektroenergetycznej będzie dodatkowym atutem
OFERUJEMY:
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń oraz rozwoju zawodowego,
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Stabilne warunki finansowe,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, pakiet medyczny, pakiet sportowy (karty MultiSport),
  • Możliwość ubezpieczenia pracownika i członków rodzin.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Elbud Katowice Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”

Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdują się na naszej stronie internetowej: www.elbud.katowice.pl w zakładc BEZPIECZEŃSTWO.