kandydatów

Etat Pracownik fizyczny

Firma: PPHU DALPOL Palion Tomasz miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

Ogłoszenie numer: 5647974, z dnia 2021-09-22

PPHU DALPOL Palion Tomasz

PPHU DALPOL YACHT jest jedną z wiodących stoczni jachtowych na polskim rynku produkującą jachty żaglowe, motorowe oraz sprzęt wodny

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

Oferowana praca obejmuje wiele aspektów związanych z produkcją i zabudową jachtów.

Poszukujemy osób do wykonywania poniższych prac:

montaż elementów drewnianych, mebli, drzwi i okien na jachtach, prace wykończeniowe, laminowanie, nakładanie szpachli, szlifowanie, polerowanie,  przygotowywanie powierzchni do lakierowania, lakierowanie, budowa, remonty łodzi

Nie wymagamy doświadczenia, przeprowadzamy szkolenia.

Wymagania

Wymagamy:

  • komunikatywności i dobrej organizacji pracy,
  • umiejętności pracy zespołowej,
  • dokładności,
  • solidności,
  • zaangażowania,
  • obsługi narzędzi ręcznych (wyrzynarka, szlifierka, wkrętarka)

Oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenie stanowiskowe
  • stabilność zatrudnienia

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 22-09-2021
Wyświetleń: 125