kandydatów

Etat Specjalista ds. Planowania Produkcji

Firma: Genpact PL miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Planowania Produkcji
Location:Katowice

Genpact
jest liderem globalizacji usług i technologii oraz pionierem w zakresie zarządzania procesami biznesowymi dla firm na całym świecie. Współpracujemy z ponad 800 klientami wykorzystując inteligentnie skonstruowane procesy, analizy i technologie. Oferujemy szeroką gamę usług branżowych. Należą do nich finanse i rachunkowość, ubezpieczenia i bankowość, zakupy & zarządzanie łańcuchem dostaw, obsługa klienta, aplikacje korporacyjne, zarządzanie infrastrukturą IT, zarządzanie zamówieniami.

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Specjalista ds. Planowania Produkcji

Poszukujemy kandydatów chętnych do pracy dla świetnej organizacji i naszego klienta - firmy Unilever.

Obowiązki:
  • długoterminowe planowanie produkcji na podstawie planów sprzedaży i zapasów klientów lub zamówień
  • zapewnienie optymalnego poziomu zapasów wyrobów gotowych
  • analiza i elastyczne reagowanie na zamówienia klientów poprzez zmiany w planie produkcyjnym
  • przygotowywanie analiz poziomu wykorzystania mocy produkcyjnych fabryki dla potrzeb klientów oraz realizacji planu biznesowego
  • kontakt z klientem zagranicznym (język angielski)
  • analizowanie stanów potencjalnych pozostałości opakowań i surowców
  • optymalizacja procesu planowania produkcji i obsługi klienta
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • mile widziana znajomość systemu SAP/ APO, Power BI
  • bardzo dobra obsługa pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • umiejętność pracy pod presją czasu i szybkiego ustalania priorytetów
  • analityczne myślenie
  • komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość uczestnictwa w nowych projektach;
  • Możliwość rozwoju;
  • Dodatkowe bonusy (LuxMed, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe dni urlopu, polityka rowerowa)

Genpact is an Equal Opportunity Employer and considers applicants for all positions without regard to race, color, religion or belief, sex, age, national origin, citizenship status, marital status, military/veteran status, genetic information, sexual orientation, gender identity, physical or mental disability or any other characteristic protected by applicable laws. Genpact is committed to creating a dynamic work environment that values diversity and inclusion, respect and integrity, customer focus, and innovation. For more information, visit www.genpact.com. Follow us on Twitter, Facebook, LinkedIn, and YouTube.

As an Equal Opportunity Employer – we encourage you to apply to this opening position(s) with your preferred CV format. Please note that Genpact does not impose any CV format nor do we require you to enclose, a photograph to your CV as part of the application process. It is the candidate’s absolute discretion if he/she chooses to upload a CV with or without a photograph enclosed.

Kindly please see our Privacy Notice for Employment Candidates: http://www.genpact.com/about-us/privacy-notice-for-employment-candidates.