kandydatów

Etat Product Manager ds. urządzeń wentylacyjnych

Firma: Rotenso Spółka z ograniczona odpowiedzialnością miejsce pracy: Ruda Śląska

Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników Rotenso Sp.z o.o. umacnia silną pozycję dostawcy nowoczesnych,
niezawodnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązan z branży klimatyzacji,wentylacji i ogrzewania. Każdego roku Rotenso Sp. z o.o. poszerza swoją ofertę o nowe jednostki, które cechują coraz lepsze parametry technologiczne oraz nowoczesny design. Przewagę konkurencyjną firmy budujemy dzięki profesjonalistom z branży HVAC.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Product Manager ds. urządzeń wentylacyjnych
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Obowiązki:

  • wprowadzenie na rynek oraz zarządzanie produktami,
  • analiza konkurencyjności produktowej oraz cenowej w celu rozwoju obecnego typoszeregu urządzeń,
  • poszukiwanie dostawców dla nowych produktów,
  • wsparcie Działu Sprzedaży w zakresie doborów technicznych oferowanych produktów
  • prowadzenie szkoleń produktowych dla struktur sprzedaży oraz kontrahentów,
  • przygotowywanie materiałów i prezentacji szkoleniowych z zakresu oferowanych produktów,
  • przygotowywanie analiz dotyczących aktualnych trendów na rynku oraz konkurencji,
  • przygotowywanie materiałów i prezentacji dotyczących projektów z zakresu PM,
  • współuczestnictwo w procesie rozbudowy działu,

Wymagania:

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze pracy z produktami HVAC i pompami ciepła powietrze woda,
  • wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe – klimatyzacja, wentylacja,
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania produktem, sprzedaży lub zakupów,
  • biegła znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość innych języków,
  • nastawienie zadaniowe,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • pracowitość, sumienność
  • prawo jazdy kat. B.
  • samodzielność w działaniu,
  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych ,
  • miejsce wykonywania pracy, w siedzibie firmy.

Oferujemy:

  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie z branży HVAC,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powyższych zadań,
  • udział w kreatywnych projektach;
  • dofinansowanie do pakietów sportowych;
  • dofiansowanie do prywatnej opieki medycznej;
  • dofinasowanie nauki języka angielskiego i języka niemieckiego

Administratorem Państwa danych osobowych będzie Rotenso sp. z o. o. z siedzibą przy ul. Szyb Walenty 16 w Rudzie Śląskiej. Kontakt w sprawie ogłoszeń o pracę jest możliwy pod adresem praca@rotenso.pl, w sprawie ochrony danych osobowych iod@rotenso.pl. Przetwarzanie danych osobowych odbywa się w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko podane w konkretnym ogłoszeniu zgodnie z kodeksem pracy. Podstawą prawną będzie przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego przed podpisaniem umowy o pracę oraz prawnie uzasadnione realizowane przez Rotenso interesy (zatrudnienie osoby zgodnie z kodeksem pracy). Przetwarzanie będzie trwało przez 365 dni, chyba że wcześniej definitywnie zakończymy rekrutację na dane stanowisko .Informacje dotyczące historii zatrudnienia i kwalifikacji będą oceniane przez dział HR, a w razie potrzeby konsultowane z wybranymi pracownikami przedsiębiorstwa. Posiadają Państwo prawo żądania dostępu do przetwarzanych przez nas dotyczących was danych osobowych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania, a także wniesienia do nas sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Jeżeli uważają Państwo, że sposób przetwarzania przez nas danych osobowych narusza warunki przedstawione w rozporządzeniu o ochronie danych osobowych lub ustawie o ochronie danych osobowych, istnieje możliwość wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie informacji przewidzianych w art. 22 Kodeksu Pracy jest wymagane do udziału w procesie rekrutacji. Brak lub niekompletność tych danych może spowodować niemożliwość jego przeprowadzenia. Podanie innych danych nie jest wymagane.

Prosimy o nie umieszczanie w listach motywacyjnych, CV i innych przesyłanych nam dokumentach zbędnych danych osobowych takich jak np.: PESEL, dokładny adres zamieszkania, imiona i nazwiska dzieci. Nie będziemy modyfikować formy w jakiej chcą Państwo przedstawić informacje o sobie. Jeżeli będziemy mieć wątpliwości odnośnie Państwa prywatności w związku z przesłanymi nam treściami - skontaktujemy się.

Żadne informacje użyte podczas procesu rekrutacji nie służą do automatycznego profilowania. Prosimy aby przesłane nam dokumenty były przejrzyste, spójne i dostępne.

Jeżeli życzą sobie Państwo, abyśmy użyli przesłanych nam informacji, w tym danych osobowych, także w innych procesach rekrutacyjnych, prosimy o dodanie do CV lub przesłanie wraz z nim następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych: Imienia, nazwiska, daty urodzenia, wykształcenia, przebiegu dotychczasowego zatrudnienia i kwalifikacji, adresu e-mail, numeru telefonu; oraz pozostałych podanych przeze mnie informacji także w celu dołączenia ich do innych procesów rekrutacji prowadzonych przez Rotenso Sp. z o.o.. Zgoda ta jest ważna przez rok od momentu ostatniego dołączenia mojej kandydatury do innych rekrutacji, jej wycofania lub ograniczenia. Rotenso Sp. z o.o. skontaktuje się ze mną przed dołączeniem moich danych do innego procesu rekrutacji.

Podstawy prawne:

- Rozporządzenie parlamentu europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych);
- Ustawa z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych;
- Ustawa z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. (Dz.U. 1964 nr 16 poz. 93 z późn. zm.);
- Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. (Dz.U. 1974 nr 24 poz. 141 z późn. zm.);
- Rozporządzenie Ministra Pracy i Polityki Socjalnej z dnia 28 maja 1996 r. w sprawie zakresu prowadzenia przez pracodawców dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. (Dz.U. 1996 nr 62 poz. 286 z późn. zm.)