Etat Młodszy Specjalista / Specjalista ds. handlu, marketingu i rozwoju organizacji

Firma: CONTROL PROCESS S.A. miejsce pracy: Katowice

CONTROL PROCESS S.A. to firma prywatna działająca na rynku nieprzerwanie od 1991 roku. Control Process S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw zajmujących się realizacją inwestycji w systemie "pod klucz" w sektorze budownictwa specjalistycznego w Polsce.
Grupa kapitałowa CONTORL PROCESS S.A. skupia kilkanaście spółek o profilu inżynieryjno-budowlanym obsługującym sektory ROPA I GAZ, ENERGETYKA, OCHRONA ŚRODOWISKA, PRZEMYSŁ I INFRASTRUKTURA.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Młodszy Specjalista / Specjalista ds. handlu, marketingu i rozwoju organizacji

Miejsce pracy: Katowice

Zadania:
  • poszukiwanie i pozyskiwanie partnerów (firm) do współpracy w Polsce i zagranicą (dostawcy urządzeń, firmy budowlano-montażowe, kancelarie prawno-podatkowe, inni niezbędni do prawidłowej obsługi realizowanych projektów i rozwoju firmy)
  • opracowywanie i składanie ofert do Klientów (publicznych i prywatnych, w Polsce i zagranicą) we współpracy z innymi działami firmy
  • opracowywanie aktualnych (cotygodniowych) zestawień projektów
  • analiza rynku konkurujących firm
  • prowadzenie bieżącej korespondencji z Klientami
  • analiza dokumentacji zamówienia udostępnionej przez Klienta (m.in. kryteria zamówienia, przedmiot zamówienia, warunki ubiegania się o zamówienie, inne)
  • archiwizowanie dokumentacji
  • współpraca z innymi działami w firmie
Wymagania:
  • wyższe wykształcenie (min. licencjat)
  • znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • umiejętność pracy w zespole
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność
  • zdolność szybkiego uczenia się
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • komunikatywność i umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji
  • biegła obsługa internetu
Mile widziane:
  • znajomość drugiego języka obcego (np. rosyjski, ukraiński, hiszpański, niemiecki, włoski, chiński, itd)
  • znajomość procesów w zamówieniach publicznych
  • doświadczenie w pracy w firmach realizujących projekty jako Generalny Wykonawca
Oferujemy:
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • przejrzystą ścieżkę kariery i rozwoju
  • udział w szkoleniach i konferencjach
  • ubezpieczenie na życie
  • pracownicze plany kapitałowe (PPK)
  • karta multisport
  • pracę w Budynku klasy A+
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV, dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę".

Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez Control Process S.A. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Obrońców Modlina 16, 30-733 Kraków danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów przyszłych rekrutacji.