Etat Terapeuta zajęciowy [senior residence: placówka świadcząca cołodobową opiekę]

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Terapeuta zajęciowy [senior residence: placówka świadcząca cołodobową opiekę]
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2534
OBOWIĄZKI:
- Organizowanie okolicznych spotkań i zabaw w ciągu całego roku kalendarzowego (np. Urodziny Miesiąca, wieczorki poetyckie, zabawy taneczne, dancingi, bal karnawałowy, Octoberfest, i wiele innych). Wykonywanie wraz z pacjentem zajęć o charakterze terapeutycznym- kulinarnych, plastycznych, muzycznych, praca w ogrodzie, dekoracje i wystrój domu z okazji Świąt. Organizowanie wycieczek i wyjazdów dla Mieszkańców (np. do Parku na lody, Ogrody Botaniczne, nad jezioro, itp.). Terapeutyczne zajęcie czasu (krzyżówki, planszówki, książki, gazety itp.). Planowanie grupowego i indywidualnego planu działań terapeutycznych w oparciu o diagnozę, zainteresowania, potrzeby i możliwości pacjenta. Współpraca z rehabilitantami i zespołem terapeutycznym. Wybór zdjęć z wydarzeń i imprez do umieszczenia na stronie internetowej i na Facebooku. Odpowiedzialność za dział wydarzeń i zdjęć na stronie internetowej.- Godziny pracy: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, inne, kierunek: Terapeuta zajęciowy

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. policealne / pomaturalne kierunkowe: Terapeuta Zajęciowy, szkoła policealna (publiczna lub niepubliczna posiadająca prawa szkoły publicznej), uzyskując tytuł technika zawodowego albo dyplom potwierdzający zawodowe kwalifikacje, posiada wykształcenie średnie o kierunku terapeuty medycznego, studia na kierunkach lub specjalnościach terapii zajęciowej. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętność pracy w zespole jak i samodzielne wykonywanie czynności zawodowych, dobra organizacja pracy, kreatywność, pogoda ducha, pasja, uśmiech. Mile widziana znajomość programu: WORD, EXCEL, POWERPOINT.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach