kandydatów

Etat Pracownik ochrony fizycznej (osoby niepełnosprawne)

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracownik ochrony fizycznej (osoby niepełnosprawne)
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/2525
OBOWIĄZKI:
- Ochrona budynku, kontrola wejść i wyjść osób, monitoring obiektu.- Miesce pracy: Teren i budynki należące do Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach- Praca w równoważnym systemie czasu pracy w godzinach: 6:00-18:00, 18:00-6:00 + soboty, niedziele, święta - według grafiku.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Wymagane doświadczenie min. 6 miesięcy na stanowisku pracownika ochrony. Wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach