kandydatów

Etat Osoba wykonująca prace porządkowe

Firma: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu miejsce pracy: Katowice

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Osoba wykonująca prace porządkowe
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/5022
OBOWIĄZKI:
mycie ręczne, preze na wysokości do metrów, zamiatanie terenu wewnętrznego oraz zewnętrznego obiektów, sporządzanie roztworów chemicznych, cykliczna dezynfekcja, odkurzanie, pranie, opróżnianie koszy, segregacja odpadów, grabienie, pielęgnacja zieleni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: doświadczenie na podobnym stanowisku (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagania inne:

min. 6 miesięcy doświadczenia w serwisie sprzątającym; miejsce wykonywania pracy: Auchan Swadzim, ul. św. Antoniego 2, Auchan Poznań ul. Bukowska 156, Auchan ul. Szwajcarska 14, Agata Meble ul. Konopackiej 18

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 27-09-2021
Wyświetleń: 106