kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Industrial Tapes Systems miejsce pracy: Gliwice

Poszukujemy osoby do naszej firmy Industrial Tapes Systems na stanowisko:

Magazynier
MIEJSCE PRACY:
Gliwice
TWOJE ZADANIA:
  • kompletacja surowca na magazynie,
  • przyjęcie surowca z zewnątrz,
  • dostarczanie surowców pod zlecenia produkcyjne zgodnie z harmonogramem produkcji,
  • kontrola i prawidłowe składowanie surowców i półproduktów w podległym obszarze,
  • odpowiedzialność za prawidłowy obieg wewnętrzny palet oraz wózków transportowych,
  • dbałość o ład i porządek na magazynie.
OCZEKUJEMY OD CIEBIE:
  • uprawnień na wózek jezdniowy,
  • łatwości w przyswajaniu wiedzy,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • precyzji i skrupulatności w działaniu,
  • systematyczności oraz odpowiedzialności.
MILE WIDZIANE:
  • doświadczenie w pracy na magazynie.
BENEFITY:
  • pakiet medyczny
  • pracowniczy program emerytalny
  • karta Multisport
  • dostęp do szkoleń i konferencji
  • wydażenia integracyjne
  • kawa i herbata bez ograniczeń
NASZE ŚRODOWISKO PRACY:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • współpraca z ekspertami
  • globalny zasięg
  • zespoły sportowe wspierane przez firmę
  • różnorodny zespół
  • swoboda działania
BENEFITY:
Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pan/i zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego procesu rekrutacyjnego. Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Industrial Tapes Systems Sp. z o o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Ma Pan/i prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Pan/i danych. Jeżeli nie wyraża Pan/i takiej zgody, prosimy, aby nie aplikować.

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dołączenie klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, zawartych w mojej aplikacji o pracę w celach rekrutacyjnych przez firmę ETISOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21 oraz Industrial Tapes Systems Sp. z o o. z siedzibą w Gliwicach (44-100), ul. Szara 21. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/ świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia moich danych oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.”