Etat Specjalista ds. Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń na Życie

Firma: Generali miejsce pracy: Katowice

Specjalista ds. Sprzedaży Grupowych Ubezpieczeń na Życie
Miejsce pracy: Katowice
Twoje zadania:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i partnerów do współpracy w obszarze ubezpieczeń na życie dla korporacji (firm zatrudniających powyżej 50 osób)
  • Budowanie dobrych relacji z Klientami i partnerami biznesowymi – głównie multiagencjami
  • Opracowywanie strategii sprzedaży dla Klientów/pośredników
  • Przygotowanie ofert dla Klientów/pośredników i negocjowanie warunków współpracy
  • Wdrażanie ubezpieczenia po stronie Klienta
  • Prowadzenie szkoleń, prezentacji dla Klientów, pośredników i Pracowników Klienta
  • Prezentacja oferty Generali na tle innych firm ubezpieczeniowych
Nasze oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży min. 1 rok
  • Wykształcenie min. średnie, preferowane wykształcenie wyższe
  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do częstych podróży służbowych)
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
  • Determinacja w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań
  • Kreatywność i inicjatywa w działaniu
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Twoje korzyści:
  • Współpraca w oparciu o umowę B2B
  • Gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy uzależniony od wyników pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 04-10-2021
Wyświetleń: 151