kandydatów

Etat Specjalista ds. handlowych z językiem obcym

Firma: ManpowerGroup Sp. z o.o. miejsce pracy: Katowice

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych z językiem obcym
Miejsce pracy: Katowice | Numer ref.: SH/037/TMI

Obowiązki:

  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z dostawcami w celu realizacji celów zakupowych związanych z przydzielonym portfolio
  • Cykliczny kontakt z dostawcami zarejestrowanymi w bazie i sprawdzanie możliwości współpracy
  • Poszukiwanie produktów do zakupu oraz tworzenie informacji o produktach
  • Negocjowanie warunków zakupu z dostawcami (cena, ilość, termin płatności, warunki transportu) zgodnie z preferencjami Product Managerów
  • Analiza oraz optymalizacja procesu zakupowego
  • Ścisła współpraca z innymi działami w strukturze firmy
  • Udział w konferencjach i targach branżowych w celu poszukiwania potencjalnych partnerów wśród dostawców

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny (min. B2)
  • Bardzo dobra znajomość innego języka obcego (niemiecki/włoski/hiszpański/słowacki/czeski/francuski)-
    warunek konieczny (min. B2)
  • Zaangażowanie, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych
  • Znajomość podstawowych funkcji programu Excel
  • Mile widziane doświadczenie w dziale zakupów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 17:00
  • Praca w biurze w Katowicach
  • System kafeteryjny na platformie MyBenefit
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • System premiowy
  • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach zagranicznych (Francja, Rumunia)

Oferta dotyczy pracy stałej