kandydatów

Etat Specjalista ds. ekspansji

Firma: Axi Immo miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5761266, z dnia 2021-10-07

AXI IMMO Group jest liderem wśród polskich firm doradczych świadczących kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych.

Jesteśmy aktywni w najdynamiczniej rozwijających się sektorach nieruchomości komercyjnych: powierzchni magazynowych, biurowych, gruntów inwestycyjnych oraz doradztwie inwestycyjnym, property i facility management.

Specjalista ds. ekspansji

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Weryfikacja gruntów pod projekty inwestycyjne w sektorze nieruchomości komercyjnych
  • Analiza i pozyskanie nieruchomości
  • Przygotowywanie i negocjacje umów
  • Pozyskiwanie dokumentacji dot. nieruchomości do sprzedaży
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z podmiotami związanymi z rynkiem nieruchomości

Wymagania

  • Wykształcenie geodezja / gospodarka przestrzenna / ochrona środowiska / administracja / techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu
  • Prawo jazdy kat.

Oferujemy

  • Ciekawą pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilne warunki zatrudnienia