kandydatów

Etat Kierownik Robót Elektrycznych i AKPiA

Firma: INTROL S.A. miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5762496, z dnia 2021-10-07

INTROL ENERGOMONTAŻ Sp. z o.o. zajmuje się szeroko rozumianą automatyką przemysłową oraz instalacjami technologicznymi w zakresie energetyki, ochrony środowiska i budownictwa. Jest firmą należącą do Grupy Kapitałowej INTROL.

Kierownik Robót Elektrycznych i AKPiA

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • ścisła współpraca z Inwestorem oraz innymi działami w Spółce,
  • prowadzenie dokumentacji technicznej, przygotowywanie wniosków niezbędnych do realizacji projektu,
  • nadzorowanie robót elektrycznych i AKPiA realizowanych na budowie, w tym: nadzór nad harmonogramem prac, dbanie o jakość wykonywanych prac, weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • kontrola budżetu projektów,
  • współpraca z podwykonawcami,
  • stały kontakt z odpowiednimi służbami Inwestora,
  • prowadzenie i uczestnictwo w naradach koordynacyjnych,
  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów bezpieczeństwa pracy,
  • raportowanie do kierownictwa działu.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe Elektrotechnika, Energetyka lub pokrewne,
  • mile widziane uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych do prowadzenia robót budowlanych bez ograniczeń lub chęć ich zdobycia,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • inicjatywa i zaangażowanie,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu,
  • komunikatywność i otwartość na współpracę zespołową,
  • gotowość do pracy w delegacjach na terenie Polski,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD.

Oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • jasne zasady wynagrodzenia - umowa o pracę,
  • ciekawą pracę z możliwościami szkoleń,
  • pracę z jasno określonymi celami i oczekiwaniami,
  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych: opieka medyczna, Karta Multisport, ubezpieczenia grupowe itp.,
  • możliwość szybkiej ścieżki rozwoju/awansu dla zaangażowanych pracowników.