Etat Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 tony / Magazynier

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Katowice

Ogłoszenie numer: 5749974, z dnia 2021-10-07

Klient portalu Praca.pl

Sprzedaż hurtowa ryb, przetworów i artykułów spożywczych

Kierowca samochodu dostawczego do 3,5 tony / Magazynier

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Przygotowanie towaru do wywózki.
  • Rozwiezienie zamówionych towarów do klienta na terenie województwa śląskiego i okolic.
  • Rozliczenie się z powierzonych zleceń.
  • Dbałość o powierzone mienie: zachowanie czystości w pomieszczeniach i samochodzie,sprawdzanie stanu oleju itp.
  • Pomoc przy rozładunku towarów oraz w razie potrzeb pomoc przy obsłudze klientów w siedzibie firmy.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat.B,
  • Książeczka sanepidowska

Oferujemy

  • Wynagrodzenie w wysokości od 3.000 do 4.000 złotych.