kandydatów

Etat Pracownik Produkcji Zakładu Prefabrykacji Blach

Firma: Bowim S.A. miejsce pracy: Sosnowiec

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Obecnie do naszego zespołu w Sosnowcu

poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik Produkcji Zakładu Prefabrykacji Blach
Zadania:
  • Obsługa ręcznych elektrycznych narzędzi (szlifierka, wiertarka)
  • Oczyszczanie elementów wypalanych z gratu i zgorzeliny
  • Wykonywanie innych prac związanych z obróbką elementów (wiercenie, fazowanie i kontrola)
  • Kompletacja i kontrola elementów wypalonych do wysyłki
  • Inne prace związane z produkcją elementów wypalanych
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Praca na podobnym stanowisku przy obsłudze ręcznych narzędzi elektrycznych
  • Znajomość rysunku technicznego mile widziana
  • Umiejętności obsługi narzędzi pomiarowych
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu roboczego
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia i przejrzysty system wynagradzania
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę stacjonarną w Sosnowcu