kandydatów

Etat Magazynier

Firma: Dorado Chłodnie sp. z o. o. miejsce pracy: Tychy

Firma Dorado jest liderem dystrybucji cateringowej za sprawą niezawodnego serwisu sprzedaży i kompleksowej oferty produktów spożywczych.

W związku z ciągłym rozwojem obecnie poszukujemy pracowników

na stanowisko:

Magazynier
Miejsce pracy: Tychy
Nr ref.: MAG/Tychy
Opis stanowiska:
  • pakowanie towaru
  • przyjmowanie dostaw
  • praca przy załadunku oraz rozładunku towaru
  • utrzymywanie porządku na magazynie
Oczekujemy:
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
  • gotowości do intensywnej pracy
  • dyspozycyjności, sumienności, uczciwości
  • uprawnienia na kierowcę wózków jezdniowych
  • uprawnienia na obsługę dźwigów towarowych – mile widziane
Oferujemy:
  • pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • umowę o pracę
Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Dane osobowe będą przeglądane i przetwarzane przez pracowników Dorado Chłodnie sp. z o. o. do zakończenia rekrutacji w dn 31.07.2018. Po tym terminie dane osobowe zostaną zniszczone.